LG: wyjątkowo kosztowne 71"

Miesiąc temu firma LG rozpoczęła sprzedaż telewizora plazmowego - MW-71PY10 - o przekątnej ekranu równej 71 cali. Obecnie stał się on "bazą" ekskluzywnego zestawu dla ludzi naprawdę bogatych.

Telewizor LG MW-71PY10 dysponuje 71-calowym ekranem umożliwiającej odbiór programów w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080 pikseli). Gwarantuje kontrast na poziomie 1200:1 oraz kąty widzenia pionowego i poziomego wynoszące po 160 stopni. Wyposażono go w złącze HDMI i SCART oraz technologię XD Engine (która podnosi jakość obrazu analogowych transmisji telewizyjnych w niskich rozdzielczościach).

Zestaw z telewizorem plazmowym LG MW-71PY10 pokrytym 24-karatowym złotem

Zestaw z telewizorem plazmowym LG MW-71PY10 pokrytym 24-karatowym złotem

Co najistotniejsze, aby przyciągnąć klientów z naprawdę grubym portfelem telewizor pokryty został... 24-karatowym złotem! Urządzenie sprzedawane jest w komplecie z systemem kina domowego o mocy 600W oraz zintegrowanym urządzeniem do przeglądania zdjęć i odtwarzania plików MP3.

Oczywiście, jak przystało na produkt ekskluzywny, sprzedawany on jest w limitowanej serii wynoszącej 1000 sztuk. Można go kupić np. w luksusowym domu towarowym Harrods za, bagatela, 132 tys. USD! Jeżeli jednak nie dysponujemy taką kwotą możemy się zdecydować na wersję bez złotego dodatku - wystarczy wtedy kwota... 95 tys. USD.

Więcej informacji znaleźć można na stronie LG.