LIGA PlayStation już od 2 lipca

Firma Sony Poland poinformowała, że już 2 lipca rusza cykl imprez wakacyjnych pod nazwą LIGA PlayStation.

LIGA PlayStation już od 2 lipca
LIGA PlayStation, to cykl rozgrywek dla graczy, którzy będą rywalizować w zespołach w pięciu konkurencjach na PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable).

Wystarczy przyjść w dniu rozgrywania LIGI PlayStation o godzinie 10:00 i zapisać swój zespół do uczestnictwa w LIDZE. Zespół musi składać się z 2 lub 3 osób - każda osoba musi wziąć udział w minimum jednej konkurencji.

W przypadku, jeśli zgłoszą się więcej niż 32 zespoły rozgrywane będą eliminacje na grze Tourist Trophy na PlayStation 2.

Gry, które biorą udział w konkurencjach LIGI PlayStation to: WRC Rally Evolved, Tourist Trophy, SingStar'80s, Soulcalibur III oraz najnowsza odsłona bijatyki na PSP - Tekken: Dark Resurrection.

Podczas LIGI do wygrania będą atrakcyjne nagrody: PSP, PlayStation 2, akcesoria, gry, koszulki i smycze.

Imprezie towarzyszyć będzie specjalna strefa serwisowa PlayStation 2 RALLY TEAM. W strefie zespołu rajdowego, uczestnicy i kibice, będą mogli spotkać kierowcę Tomasza Kuchara, oraz podziwiać jego najnowszy samochód Subaru Impreza STI WRX N12,którym ściga się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Wszyscy, którzy przyjdą na imprezę, nie biorąc bezpośredniego udziału w rywalizacji, mogą odwiedzić strefę rozrywki z grami na PS 2 i PSP oraz stanowisko fotograficzne, gdzie fotograf bezpłatnie zrobi i wydrukuje pamiątkowe zdjęcie.

Podczas LIGI PlayStation liczy się duch zespołu i sportowa rywalizacja, dlatego członkowie najlepiej i najefektowniej ubranego zespołu ze wszystkich miast, mogą wygrać białe PSP! Wybór najlepiej ubranego zespołu nastąpi po zakończeniu LIGI PlayStation.

Daty i miejsca LIGI PlayStation:

2 lipiec Kraków (Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34)

6 lipiec Katowice (Media Markt, ul. Alpejska 6)

8 lipiec Wrocław

15 lipiec Poznań

22 lipiec Łódź

29 lipiec Warszawa

6 sierpień Rzeszów

10 sierpień Bydgoszcz

12 sierpień Gdańsk

Udział w LIDZE PlayStation jest darmowy. Zapraszamy!