LIGA PlayStation w Warszawie

W najbliższą sobotę, 29 lipca, odbędzie się kolejne spotkanie cyklu LIGA PlayStation. Tym razem impreza zawita do Warszawy.

LIGA PlayStation w Warszawie
LIGA PlayStation, to cykl rozgrywek dla graczy, którzy rywalizują w zespołach, w pięciu konkurencjach na PlayStation 2 i PSP: WRC Rally Evolved, Tourist Trophy, SingStar'80s, Soulcalibur III oraz Tekken: Dark Resurrection.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy w dniu imprezy przyjść do w Centrum Handlowego Wola Park, na ul. Górczewskiej 124. Zapisy będą prowadzone od godziny 10:00. Udział jest darmowy.

Zespół musi składać się z dwóch lub trzech osób - każda musi wziąć udział w minimum jednej konkurencji. W przypadku, jeśli zgłoszą się więcej niż 32 zespoły, rozgrywane będą eliminacje w Tourist Trophy na PlayStation 2.

Podczas LIGI do wygrania będą atrakcyjne nagrody: PSP, PlayStation 2, akcesoria, gry, koszulki i smycze.

Imprezie towarzyszyć będzie specjalna strefa serwisowa PlayStation 2 RALLY TEAM. W strefie zespołu rajdowego, uczestnicy i kibice, będą mogli spotkać kierowcę Tomasza Kuchara, oraz podziwiać jego najnowszy samochód Subaru Impreza STI WRX N12, którym ściga się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Wszyscy, którzy przyjdą na imprezę, nie biorąc bezpośredniego udziału w rywalizacji, mogą odwiedzić strefę rozrywki z grami na PS 2 i PSP oraz stanowisko fotograficzne, gdzie fotograf bezpłatnie zrobi i wydrukuje pamiątkowe zdjęcie.

Podczas LIGI PlayStation liczy się duch zespołu i sportowa rywalizacja, dlatego członkowie najlepiej i najefektowniej ubranego zespołu ze wszystkich miast, mogą wygrać białe PSP! Wybór najlepiej ubranego zespołu nastąpi po zakończeniu rozgrywek.

Więcej informacji pod tym adresem. Zapraszamy!