LIVE DEMO: Duke Nukem Forever - premiera w lutym 2011 r.

Prezentacja wideo najnowszej części gry Duke Nukem to najbardziej elektryzująca część konferencji dla graczy Firstlook w Amsterdamie. W pokazie zobaczyć można było charakterystyczne zachowania Duke'a i pojedynek z jednym z bossów. Studio Gearbox poinformowało, że prace nad Duke Nukem Forever zostały zakończone i gra pojawi się na rynku 1 lutego 2011 r.

Mija 13 lat, odkąd po raz pierwszy usłyszeliśmy o grze "Duke Nukem Forever". W międzyczasie, w świecie komputerowej rozrywki zmieniło się wszystko. Za czasów Dooma, Quake'a i Duke'a nikt nie marzył nawet o grach, w których jedynym kontrolerem będą nasze ciała i doskonałej grafice gier S.T.A.L.K.E.R czy Halo Reach.

A jednak, Duke Nukem nadal ma swój klimat i swoich wiernych fanów. Choć 13-latki, które pasjonowały się hasełkami swojego bohatera, dziś są już dwa razy starsze, na grę nadal wyczekują tysiące osób. Twórcy zapowiadają, że w DNF pogramy na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
  • Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć [21.09.2021]

W temacie Duke Nukem Forever pisaliśmy już w roku 2005, kiedy artykuł zatytułowany był DNF: lwia część gry ukończona i trzy lata później, gdy pojawił się oficjalny trailer. Dziś prezentujemy live demo gry.

Czyżby "książę" wrócił?