LOKI już w sklepach

Techland poinformował, że na półki sklepowe w całym kraju trafiła już najnowsza produkcja studia Cyanide, czyli cRPG Loki. Produkt został wydany w dwóch różnych edycjach. Za wersję podstawową zapłacimy tylko 69,90 złotych.

Loki to typowy hack and slash, którego cechuje dynamika rozgrywki i intensywność akcji. Gracz wciela się w rolę jednego z czterech dostępnych bohaterów - nordyckiego barbarzyńcę, azteckiego szamana, grecką wojowniczkę lub egipskiego maga. Każdą z postaci cechuje inny zestaw umiejętności i dostępnych przedmiotów.

Tytuł korzysta z różnych legend i podań - greckich, egipskich oraz azteckich. Głównym przeciwnikiem będzie egipski bóg ciemności - Seth, który powrócił na ziemię prowadząc ze sobą armię nieumarłych.

Zobacz również:

  • Marvel płaci twórcom grosze za stworzone historie
  • Loki - wszystko co musisz o nim wiedzieć
  • Spider-Man wreszcie na Disney Plus
LOKI już w sklepach

Wśród perełek jakie odnajdziecie w scenariuszach Loki, znajdą się epickie wydarzenia, m.in. bitwa pod Troją (spotkacie Achillesa!) czy Ragnarok - batalia pomiędzy nordyckimi bóstwami, w mitologii germańskiej była odpowiednikiem końca świata.

Dystrybutorem Loki w naszym kraju jest Techland. Firma zapowiada, że Loki to około 100 tysięcy przedmiotów do zdobycia lub samodzielnego stworzenia, blisko 220 umiejętności, ponad 200 przeciwników i tyle samo lokacji (wszystko w klimacie podań mitologicznych) oraz 50 różnorodnych questów.

Gra ma zapewnić około 80 godzin zabawy na jednym poziomie trudności. Jako ciekawostkę dodamy fakt, że aby w pełni ukończyć fabułę Lokiego, trzeba przejść grę na wszystkich poziomach. Powodzenia!

Wersja podstawowa Loki kosztuje 69,90 złotych. Za Edycję Kolekcjonerską zapłacimy 99,90 złotych.

Więcej informacji na oficjalnej stronie.