LTE 4G w T-Mobile już od jutra wraz z nowymi taryfami Jump

Już jutro klienci T-Mobile będą mogli skorzystać z nowej oferty operatora, która pozwoli na uruchomienie w kompatybilnych urządzeniach łączności LTE. Oferta przygotowana została z myślą o nowych i obecnych klientach.

T-Mobile jako ostatnia główna sieć komórkowa w naszym kraju wprowadza łączność LTE. Już od jutra użytkownicy będą mogli podpisać umowę na nowy numer lub aneks do umowy zastępujący stary abonament taryfą z rodziny Jump. Wspólną cechą nowych abonamentów ma być możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne. W pełni bezpłatne mają być też SMS-y i MMSy.

Podstawowy abonament dla klientów indywidualnych T-Mobile Jump z telefonem dostępny będzie w cenie 49,99 złotych za miesiąc, a oferta bez telefonu to miesięczny 39,99 złotych. Różnica w cenie abonamentów Jump będzie w wielkości paczki danych: od 250 MB do 2 GB, gdzie w razie potrzeby za 10 złotych będzie można dokupić kolejny pakiet.

Zobacz również:

  • Nie możesz się dodzwonić? Oto, jak sprawdzić czy ktoś zablokował Twój numer
LTE 4G w T-Mobile już od jutra wraz z nowymi taryfami Jump

Oprócz tego operator będzie kusić w wyższych taryfach dłuższym okresem bezpłatnego wsparcia dla serwisu streamingowego WiMP i nawigacji NaviExpert. Dla wszystkich klientów nowością, oprócz transferów LTE, będzie możliwość oglądania bezpłatnie i bez limitu transferu na urządzeniach mobilnych transmisji z Mundialu w ramach aplikacji TVP Stream.

Nowe abonamenty będą dostępne od jutra, a T-Mobile przygotował też nowości w ofercie dla użytkowników biznesowych oraz nowe taryfy prepaid. Niestety, LTE nie będzie udostępnione osobom, które nadal korzystają z wcześniejszych taryf. Użytkownicy internetu Blueconnect otrzymają za to dostęp do LTE automatycznie, oczywiście pod warunkiem posiadania kompatybilnego sprzętu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: