LTE w Orange bez limitów dla obecnych i przyszłych klientów

Kolejny polski operator komórkowy wprowadza ofertę nielimitowanego internetu w zasięgu LTE. Od teraz do marca 2015 roku wybrani abonenci sieci będą mogli cieszyć się transferem danych nawet po wykorzystaniu całej paczki danych dostępnej w abonamencie.

Orange to kolejny operator, który w ramach promocji oferuje swoim klientom nielimitowany transfer danych. Nielimitowane LTE uaktywni się po wykorzystaniu paczki danych przysługującej w abonamencie i szybkość transferu nie będzie ograniczona. Jedynym warunkiem jest to, żeby klient przebywał w zasięgu LTE, ponieważ promocja nie obejmuje transferu w sieciach 3G i 2G.

Promocja dająca użytkownikom nielimitowany transfer LTE w Orange potrwa do końca marca 2015 roku. Do tego czasu użytkownicy będący w zasięgu odpowiedniego nadajnika mogą korzystać z sieci bez żadnych obaw o to, że zostaną nagle odłączeni. Operator zastrzega sobie, podobnie jak czynią to Play i Plus w podobnych ofertach, możliwość ograniczenia prędkości. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy zużycie danych przez użytkownika zacznie zagrażać stabilności całej sieci, co nie powinno wystąpić w tzw. normalnych warunkach.

Obecni abonenci Orange oraz Nju Mobile korzystający z abonamentu będą mogli skorzystać z nielimitowanego internetu LTE bez konieczności wprowadzania żadnych kodów. Usługa uruchomiona zostanie automatycznie. Oferta przeznaczona jest też dla nowych klientów, a operator wprowadził nowe taryfy Orange Free Net. W przypadku dwóch najdroższych wariantów tej taryfy (za 69,90 zł oraz 89,90 zł miesięcznie) będzie możliwe uzyskanie darmowego internetu LTE na cały czas trwania dwuletniej umowy.

źródło: blog.orange.pl