Lab Puppy - gra na wtorek

Dzisiejsza gra dnia to platformówka o dosyć nietypowej fabule. Naszym bohaterem jest mały piesek, który staje przed bardzo trudnym zadaniem i jest zmuszony walczyć z hordami bardzo niebezpiecznych przeciwników.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Grypto's Escape

Greater Than Sudoku

Ball Separation

Zobacz wszystkie gry dnia!

W Lab Puppy kierujemy małym pieskiem walczącym z efektami niebezpiecznych eksperymentów grupy szalonych naukowców. Na naszej drodze stają zmutowane świnie (czarne i brązowe), przerośnięte szczury laboratoryjne (występują również osobniki latające) oraz wściekłe krowy. Bardzo niebezpieczne są dla nas pojawiające się na drodze wirusy: HIN1, Ebola oraz bakteria wywołująca Dżumę.

W początkowej fazie rozgrywki mamy trzy życia. Każdy kontakt z przeciwnikiem (można jedynie wskakiwać na nich w celu ich zniszczenia) kończy się utratą energii. Należy łapać czerwone serduszka by odzyskać punkty wytrzymałości. Warto również zbierać złote monety, ponieważ po znalezieniu stu otrzymujemy dodatkowe życie. Na początku rozgrywki warto zapoznać się z zasadami (po wciśnięciu klawisza F1). Bardzo dużą zaletą Lab Puppy jest możliwość zapisywania stanu gry (klawisz F5). Aplikacja nie wymaga instalacji na dysku twardym.

Zapraszamy do pobrania Lab Puppy