Lamborghini VX1 - gaz do dechy!

Nowa seria notebooków, którą firma zaprezentowała na styczniowych targach CES w Las Vegas, trafi do sprzedaży w Polsce w marcu br. Notebook, będący efektem współpracy Asusa ze słynnym producentem sportowych samochodów, będzie dostępny w charakterystycznych dla marki Lamborghini barwach, żółtej i czarnej.

Lamborghini VX1 - gaz do dechy!

Lamborghini VX1

O wspomnianych komputerach informowaliśmy już w artykule "Kupujesz notebooka? Wolisz czerwień Ferrari czy czerń Lamborghini?". Nie wiadomo było jednak wtedy, czy trafią one na nasz rynek. Producent teraz potwierdza, iż już w marcu notebooki powinny pojawić się w sprzedaży w naszym kraju. Ich oficjalna prezentacja ma nastąpić na przełomie lutego i marca br. i aż do tego czasu parametry techniczne oraz ceny będą okryte tajemnicą.

Na dzień dzisiejszy wiadomo, iż komputery będą pracować w oparciu o platformę mobilną Intel Centrino Duo. Producent zapowiada też, iż notebooki te będą łączyć wydajność osiągów (dzięki zastosowaniu dwurdzeniowego CPU) z wygodą użytkowania - modele z 15-calowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem mają bowiem ważyć mniej niż konkurencyjne komputery z matrycami LCD o mniejszych przekątnych.

Strona producenta