Laminator

Na polskim rynku pojawiło się ciekawe urządzenie Accent Disc Laminator przeznaczone do laminowania nośników CD i DVD. Produkt jest pierwszym tego typu urządzeniem na świecie, oferującym ochronę przed wilgocią i zadrapaniami powodując jednocześnie, że powierzchnia płytek staje się jasna i błyszcząca.

Laminator

Accent Disc Laminator jest urządzeniem skierowanym do osób lub instytucji, które potrzebują dodatkowo zabezpieczonego nośnika, chronionego hologramem. Accent może być wykorzystany jako wolnostojące urządzenie laminujące lub wraz z innymi duplikatorami tego producenta: ComposerXL, ComposerPro, ComposerMax.

Urządzenie powleka nadrukowane wcześniej płytki cienką warstwą przezroczystego filmu ClearCoat. Opcjonalnie dostępny jest laminat z hologramem AuthenticCoat. Dzięki temu powierzchnia płytek jest odporna na wilgoć, zabrudzenia oraz szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Kolory nadruku laminowanych płytek są jaśniejsze i bardziej wyraziste, dzięki czemu krążki uzyskują profesjonalny wygląd porównywalny z nadrukiem offsetowym.

Użytkownik może zabezpieczyć swoje płytki hologramem zawierającym np. logo lub nazwę firmy, podpis czy inny znak tekstowy lub graficzny gwarantujący niepowtarzalność nośnika, przy jednoczesnym uatrakcyjnieniu wyglądu laminowanej płytki.

Czas laminowania jednej płytki wynosi tylko 10 sekund. Aby przyspieszyć proces laminacji należy dokupić autoloader ADL-100 pozwalający na zalaminowanie do 100 uprzednio nagranych i nadrukowanych nośników w jednym załadunku. Zastosowany w urządzeniu system podwójnego wkładu pozwala na zalaminowanie do 225 płytek CD lub DVD na godzinę.

Opcjonalnie do laminatora można dokupić Adapter Business Kit, dzięki któremu możliwe jest laminowanie nośników typu business-card i 80mm mini-CD.

Cena netto dla użytkownika końcowego wynosi 11 950 zł. Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.alstor.com.pl