Laptop 25 Ranking - wielką bitwę laptopów czas zacząć

Zazwyczaj to my testujemy, oceniamy i wydajemy werdykty. Teraz czas na Was. W portalu PC World uruchomiliśmy serwis Laptop 25 Ranking. To miejsce, w którym w wygodny sposób możecie zagłosować na laptopy, dzięki czemu wybierzecie najlepsze komputery przenośne na rynku. A do tego czeka na Was jeszcze 25 nagród.

Laptop 25 Ranking

Weź udział w wielkiej bitwie laptopów

Wejdź na Laptop 25 Ranking. Laptopy zostały podzielone na 5 kategorii - econ (na każdą kieszeń), play (coś dla gracza), biz (maszyny do pracy), lite (małe, zgrabne) i look (styl przede wszystkim). Laptopy z 5 kategorii płynnie przewijają się z prawej do lewej. Żeby wziąć udział w plebiscycie trzeba tylko wypełnić formularz rejestracyjny. Możesz głosować klikając w ikonkę znajdującą się w prawym górnym rogu. Zanim zagłosujesz możesz dokładnie obejrzeć laptopa i sprawdzić, gdzie możesz go kupić.

Co trzeba zrobić, by dostać nagrodę?

Za udział w głosowaniu możesz otrzymać nagrodę - jedną z 25 prenumerat magazynu PC World (na 6 miesięcy). Musisz zagłosować w każdej z tych kategorii i krótko opisać swój wybór. Konkurs trwa do 30 listopada.

Wielką bitwę laptopów czas zacząć

Warto? Warto, więc ze swojej strony zapraszam do głosowania w wielkiej bitwie laptopów. Ciekawe, co z tego wyniknie i które laptopy uznacie za najlepsze?