Laptop 25 - głosuj i wygraj prenumeratę PC Worlda

Oferujemy wam nową zabawę Laptop 25. Dzięki niej macie okazję zapoznać się z najlepszymi laptopami na rynku. Oprócz tego możecie głosować na waszych faworytów w pięciu kategoriach, a to z kolei pozwala wam na wzięcie udziału w konkursie, w którym nagrodą jest 25 prenumerat PC Worlda.

Laptop 25

Od dawna możecie znaleźć w naszym serwisie testy laptopów. Teraz jednak postanowiliśmy stworzyć ranking zawierający 25 najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. W tym celu wyselekcjonowaliśmy po 5 najlepszych laptopów do 5 kategorii: Econ, Biz, Play, Lite oraz Look. Są to (1) urządzenia ekonomiczne, (2) idealne do pracy, (3) przeznaczone dla graczy, (4) małe i lekkie oraz (5) cechujące się wyjątkową urodą.

Nowy ranking Laptop 25 jest bazą wiedzy wykonaną w wyjątkowo atrakcyjny sposób. Oferuje wiele zdjęć oraz animacji, a także informacje na temat specyfikacji urządzeń i możliwości ich zakupu w naszym kraju.

Głosuj i zdobądź nagrodę

Nasz nowy ranking pozwala głosować na najlepsze według was urządzenia. Wszyscy oddający swoje głosy w każdej z 5 kategorii otrzymają możliwość uczestnictwa w konkursie, którego nagrodą jest jedna z 25 półrocznych prenumerat PC Worlda. Każdy głosujący otrzyma możliwość rejestracji w bazie konkursu i wzięcia udziału w rywalizacji o nagrodę.

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich. Uczestnicy będą musieli krótko uzasadnić swój wybór, a Jury wyłoni spośród nich 25 osób, których uzasadnienie konkretnego wyboru uzna za najciekawsze. Konkurs potrwa do 30 listopada, a lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na stronie konkursowej do dnia 5 grudnia 2011. Zapraszamy do uczestnictwa w zabawie.