Laptopy z serii Explore PRO to wiosenna nowość od Kruger&Matz

Polska firma na pokazie prasowym zapowiedziała też między innymi najnowsze smartfony: od takich z wysokiej półki, po budżetowce.


Michał Leszek, twórca marki Kruger&Matz, zaczął prezentację od chwili refleksji nad tym, jak osiągnąć sukces i czym on właściwie jest. Czy sukcesem jest zbudowanie od zera polskiej marki, która dziś dostarcza sprzęt z kategorii smartfony, telewizory, home audio, słuchawki, laptopy i innych? Odpowiedzcie sobie sami, ja się skupię na sprzęcie, który zobaczyłem na pokazie.

Explore Pro: laptopy Kruger&Matz

Nowe laptopy w pierwszym kontakcie skojarzyły mi się z Macbookami. Dostępne są trzy modele: 1410, 1510 i 1511. Wszystkie mają wyświetlacze IPS Full HD i fajną podświetlaną klawiaturę.

Ten najbardziej zaawansowany z całej trójki, czyli Explore PRO 1511, ma procesor Intel Core™ i7-6500U 3,1 GHz i kartę graficzną GeForce GTX 950M.

Ceny laptopoów Explore PRO:

  • Explore PRO 1410 – 2999 zł
  • Explore PRO 1510 – 3699 zł
  • Explore PRO 1511 – 3999 zł
Laptopy z serii Explore PRO to wiosenna nowość od Kruger&Matz

Nowe smartfony Kruger&Matz

Pokazano też smartfony z trzech serii: LIVE (najwyższa półka), FLOW oraz budżetowe MOVE. Te ostatnie, według słów Michała Leszka, sprzedają się bardzo dobrze.

Skupmy się może na najdroższym i najtańszym modelu, bo to one najbardziej zwróciły moją uwagę. LIVE 5+ ma to, co lubię, czyli duży ekran (5,5”). Do tego ośmiordzeniowy procesor MTK6750T, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, na pokładzie Android 7.0 Nougat i przyzwoita cena 999 zł.

Laptopy z serii Explore PRO to wiosenna nowość od Kruger&Matz

Tomasz Oświeciński testuje smartwatch marki Kruger&Matz

Z kolei MOVE 6 mini kosztuje jedynie 249 zł. Co za to dostajemy? Ekran 4”, czterordzeniowy procesor, przyzwoity wygląd. To dobry prezent dla osób, które używają telefonu do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych.

Podsumowując: Kruger&Matz zaczyna wiosnę z naprawdę bogatą ofertą. I dużym entuzjazmem.