Lara Croft przyjedzie do Warszawy

Już w najbliższą sobotę do Warszawy zawita najnowsze wcielenie słynnej Lary Croft, brytyjska modelka Alison Carroll. Wszyscy, którzy są ciekawi jak prezentuje się bohaterka gier komputerowych w rzeczywistości, powinni zarezerwować sobie czas w godzinach południowych.

Już w najbliższą niedzielę, 12 października, każdy fan Lary Croft będzie mógł osobiście spotkać bohaterkę w salonie Empik przy ulicy Nowy Świat 15/17 w Warszawie. Alison Carroll zawita do stolicy w ramach kampanii promocyjnej gry Tomb Raider: Underworld.

Podczas spotkania przewidziano wiele atrakcji dla odwiedzających, między innymi możliwość rozmowy z modelką, pozowania do wspólnego zdjęcia oraz zdobycia autografu.

Alison Carroll (23 lata) została wybrana na nową Larę przez specjalny komitet szefów firmy Eidos, wydawcy Tomb Raider: Underworld. Modelka przeszła szereg szkoleń, które miały przybliżyć jej postać Lary (walka wręcz, survival, itd.), a następnie udała się na dziesiątki sesji zdjęciowych i spotkań z fanami.

Na koniec ciekawostka: Carroll jest wolna i twierdzi, że nie aktualnie nie szuka stałego związku. W jednym z wywiadów powiedziała również, że rola seksownej bohaterki powinna zapewnić jej kilka randek...