LaserJet 9000 - laserowy sprinter

Firma Hewlett-Packard zaprezentowała nową drukarkę - LaserJet 9000.

Firma Hewlett-Packard zaprezentowała nową drukarkę - LaserJet 9000. Według zapewnień producenta jest ona w stanie wydrukować 50 stron w ciągu minuty przy czasie oczekiwania na pierwszą stronę na poziomie 8 s.

HP LaserJet 9000 to drukarka monochromatyczna wyposażona we wbudowany serwer WWW - HP ChaiServer. Jego zadaniem jest umożliwienie administratorom systemów zarządzanie i kontrolowanie pracy drukarki za pośrednictwem Internetu. Serwer ten, w połączeniu z oprogramowaniem HP Web JetAdmin, umożliwia diagnozowanie stanu drukarki, uaktualnianie wbudowanego oprogramowania oraz dynamiczne wyświetlanie wskazówek pomocy w przypadku problemów z drukowaniem.

Zobacz również:

  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli
  • Jaką drukarkę do zdjęć wybrać? Przegląd drukarek fotograficznych 2023

HP LaserJet 9000 jest ponadto wyposażona w HP Chai Virtual Machine, czyli wbudowaną maszynę wirtualną, uznawaną za pierwsze urządzenie tego typu w branży. Dzięki temu HP LaserJet 9000 może wykonywać aplikacje napisane w języku Java, co pozwala na zwiększanie funkcjonalności i korzystanie z internetowych usług drukowania. Według HP, LaserJet 9000 szczególnie dobrze nadaje się do szybkiego wykonywania dużej liczby wydruków o wysokiej jakości. Drukarka ta współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami biurowymi.

Przewidywana cena LaserJet 9000 w Polsce wynosi 13990 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: