Laserówki z prezentami

Do 9 kwietnia br. dział techniki biurowej AB prowadził będzie promocyjną sprzedaż drukarek laserowych Lexmark T420, premiowaną drukarkami atramentowymi Z65.

Lexmark T420 to monochromatyczne drukarki laserowe formatu A4. Przeznaczone są dla małych grup oraz wymagających użytkowników indywidualnych. Ich wydajność to 21 stron na minutę, z rozdzielczością 1200IQ. Standardowo umożliwiają druk dwustronny.

W sprzedaży znajdują się modele: T420d oraz T420dn.

Darmowa drukarka Lexmark Z65 to urządzenie atramentowe, drukujące z prędkością do 21 stron na minutę w czerni i 15 stron na minutę w kolorze. Ich rozdzielczość to 4800 x 1200 dpi. Power Management (zarządzanie zasilaniem) oszczędza energię, gdyż drukarka wyłącza się automatycznie po wyłączeniu komputera i jest ponownie włączana po otrzymaniu zadania druku. Dostępne są dwa modele Z65 i Z65p, obydwa wyposażone w technologię PrecisionPhoto opracowana pod kątem drukowania fotografii. Model Z65p wyposażono w oprogramowanie do edycji zdjęć ACD FotoSlate 2.0. oraz cztery szczeliny przystosowane do popularnych typów kart fotograficznych: CompactFlash I & II, MultiMedia, Secure Digital, Smart Media, Memory Stick, IBM Microdrive.

Każdy z klientów, który w okresie promocji kupi w AB:

-drukarkę T420d otrzyma w prezencie drukarkę Z65

-drukarkę T420dn otrzyma drukarkę Z65p gratis.

Dystrybutor:

http://www.ab.pl


Zobacz również