Last Stand z Dawn of War II jako osobna gra

Firma Relic udostępni dziś kooperacyjny tryb Last Stand w formie samodzielnej produkcji. Dotychczas Last Stand był integralną częścią gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution. Gra ma być dostępna za pośrednictwem platformy Steam.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution The Last Standalone, bo tak brzmi pełna nazwa najnowszego produktu firmy Relic, dostępny będzie w cenie 10 euro. Do wyboru będziemy mieli jednego z sześciu bohaterów (po jednym z każdej rasy) oraz dwie mapy, czyli dokładnie to samo co w oryginale.

Ponieważ The Last Standalone jest samodzielnym tytułem, do gry nie będzie wymagane posiadanie Dawn of War II - Retribution.

Jeśli ktoś zechce jednak zakupić Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution to otrzyma na ten cel specjalną zniżkę.

Tryb Last Stand polega na kontrolowaniu pojedynczego bohatera. W jednym meczu mogą brać udział maksymalnie trzy osoby. Naszym zadaniem jest odpieranie kolejnych fal przeciwników. W sumie jest ich dwadzieścia, w każdej kolejnej pojawia się więcej wrogów a co cztery fale następuje zwiększenie poziomu trudności.

Na arenie pojawiają się wtedy jednostki potężniejszej klasy. W Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution The Last Standalone za likwidację naszych wrogów otrzymujemy specjalne punkty doświadczenia oraz coraz lepszą broń.