Łatka dla "generałów"

Firma Electronic Arts opublikowała na swojej stronie zapowiadany patch do znakomitej, trójwymiarowej strategii czasu rzeczywistego pt. Command & Conquer: Generals.

W naszym kraju gra dostępna jest zaledwie od pięciu tygodni, a zachodni wydawca oferuje już graczom piątą poprawkę. Patch, który uaktualnia grę do wersji 1.05 został przygotowany w dziewięciu wersjach językowych, które obejmują wersje angielską, brazylijską, francuską, niemiecką, chińską, włoską, koreańską, hiszpańską i wreszcie polską.

Łatka wprowadza szereg zmian, które m.in. ulepszają system statystyk internetowych, zmniejszają ilość jednostek które pojawiają się po zniszczeniu koszar amerykańskich, poprawiają błędy pojawiające się przy ładowaniu rakietami pojazdów Comanche i Rocket Buggie oraz system naprowadzania rakiet wystrzeliwanych przez Rocket Buggy.

Patch zmienia również statystyki niektórych jednostek oraz błąd, który pozwalał jednostkom GLA przyspieszyć stawianie budynków. Plik waży 10 MB i wersjach polskiej i angielskiej można go pobrać z naszego serwisu FTP.

Wersja polska:

http://www.cyberjoy.com.pl/ftp/program.asp?id=1426

Wersja angielska:

http://www.cyberjoy.com.pl/ftp/program.asp?id=1427