Łatwość nagrywania

Jeśli szukasz prostego w obsłudze programu do nagrywania płyt CD, powinieneś się przyjrzeć nowemu produktowi firmy Ashampoo – CD Recording Suite 4.

Najnowszy produkt Ashampoo nie jest tak bogato wyposażony w funkcje, jak inne programy do nagrywania płyt i z pewnością nie można nazwać go konkurentem Nero. Za to, dzięki swojej prostocie, jest bardzo łatwy w obsłudze i świetnie się nadaje się bardzo dobrze dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Lista nowości w Ashampoo CD Recording Suite 4 obejmuje nagrywanie plików filmowych w standardzie VCD oraz SVCD, tworzenie i nagrywanie obrazów płyt, kasowanie zawartości płyt CD-RW, zapisywanie i wczytywanie projektów oraz nagrywanie płyt audio bezpośrednio z plików dźwiękowych WAV, MP3, OGG. Funkcja normalizacji może dokonać podczas zapisu dźwięku wyrównaćnia poziomu głośności.

Oprogramowanie pozwala naumożliwia tworzenie płyt z danymi, dźwiękiem (Audio-CD), płyt wvideo oraz płyt wielosesyjnych, które mogą być zapisane także w trybie DAO. Pliki do wypalenia można dodawać bezpośrednio z Eksploratora Windows techniką przeciąganianij i upuść. Następnie program może automatycznie dobrać odpowiednie parametry nagrywania. Dla ułatwienie użytkownik jest prowadzony krok po kroku przez kolejne etapy przygotowania płyty do nagrania. Ashampoo CD Recording Suite 4 jest dostępny w wersji angielskiej i niemieckiej, może pracować w systemach Windows 95/98/Me/2000/XP. Obsługuje ponad 1500 modeli nagrywarek.

Cena 30 USD

Informacje: http://www.ashampoo.com


Zobacz również