"Lawmaker" czyli sprawiedliwość według rewolwerowca

Dziki Zachód jest raczej pechowym terenem dla twórców gier FPS. Wielu nań wstąpiło i większość zginęła, oskalpowana przez krwiożerczych graczy, mszczących się za zasypywanie ich bublami. Stan ten próbuje naprawić studio Darkroom, tworzące nowy FPS pt. "Lawmaker".

Lawmaker

Lawmaker

Jak zapowiadają autorzy, "Lawmaker" będzie różnił się od innych gier tego typu, ogromną swobodą pozostawioną graczom w zakresie wykonywania zadań i podróżowania po świecie gry. Główna linia fabularna koncentruje się wokół przygód niejakiego Colta Kaufmana, który po długiej nieobecności przybywa do swego rodzinnego miasteczka i postanawia zaprowadzić w nim porządek.

W grze nie zabraknie również pojedynków rewolwerowych rodem z klasycznych westernów i szybkich konnych pościgów. Także miłośnicy ciemnej strony znajdą tu cos dla siebie - podczas rozgrywki będą mogli m.in. rabować banki, atakować pociągi, czy też uprowadzać bydło swym sąsiadom. Za uzyskane w ten, lub inny sposób fundusze, będzie można dokupić uzbrojenie, rozkręcić własny interes albo po prostu przepuścić forsę w pobliskim saloonie.

Niestety, całość raczej nie wygląda na zbyt dopracowany graficznie produkt i ustępuje znacznie nowszym produkcjom. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana - na razie więc zapraszamy do obejrzenia screenshotów z gry, dostępnych w naszej galerii.


Zobacz również