League of Legends zdetronizowane, Twitch ma nowego króla

League of Legends nie jest już najpopularniejszą grą na Twitchu, nowy lider platformy zaskakuje.

League of Legends od lat należy do grona najpopularniejszych gier na świecie. Idealnym wskaźnikiem sukcesu danej produkcji są m.in. jej wyniki na Twitchu. Pod tym względem, LoL rzadko ustępował miejsca konkurencji, aż do teraz.

Fall Guys

Fall Guys nowym królem Twitcha

Niepozorna produkcja Fall Guys, która w krótkim czasie zawładnęła sercami graczy, wyprzedziła League of Legends, w ostatnim, tygodniowym zestawieniu najpopularniejszych gier na Twitchu.

Pierwsze miejsce wśród wszystkich propozycji serwisu zajęły standardowo "Rozmowy" (Just Chatting). Nas jednak znacznie bardziej interesują gry. Tutaj doszło do ogromnej niespodzianki, bowiem Fall Guys wyprzedziło LoL'a gromadząc aż 172 tysiące widzów, co przełożyło się na 8,053% udziałów w całym Twitchu. Dla porównania, wynik produkcji Riot Games wyniósł 8,049%. Różnica niewielka, ale w przypadku Fall Guys mówimy o tytule, który dopiero co zadebiutował na rynku.

Twórcy gry, w swoim stylu "przeprosili" Riot Games i League of Legends.

Mieliście już szansę wypróbować Fall Guys? Jeśli nie, to pamiętajcie, że jest ona obecnie dostępna za darmo dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 i abonamentu PS Plus. Oprócz tego po produkcję możecie sięgnąć również na PC (Steam).

Zobacz również: Baldur's Gate 3 po Polsku! Poznaliśmy datę debiutu i wymagania sprzętowe