Left 4 Dead opóźnione!

Premiera gry Left 4 Dead wyznaczona była na początek listopada. Jednak wydawca dzieła, firma Valve, zapowiedziała że gracze będą musieli na tytuł poczekać nieco dłużej.

W sprawie nowej produkcji Valve głos zabrał jeden z szefów spółki, Gabe Newell.

"Left 4 Dead ukaże się w dziesiątą rocznicę wydania naszej pierwszej gry, czyli tytułu Half-Life. Premierę planujemy na 20 listopada."

Oczywiście data ta jest światową premierą gry. W Europie tytułu możemy się spodziewać dzień później, czyli 21 listopada.

Newell zapowiedział, że do sklepów trafią równocześnie wersje na Xbox 360 oraz PC. Dodatkowo wersja na komputery osobiste dostępna będzie w serwisie STEAM.

Przypomnijmy, że poprzednia data premiery wyznaczona była na 7 listopada. Kolejne problemy sprawiły, że nie mogła ona zostać dotrzymana. Jednak w świetle dotychczasowych opóźnień, następne dwa tygodnie nie wydają się być czasem zbyt długim.

Warto wspomnieć, że Left 4 Dead to gra FPP w którym fani mają mieć możliwość współdziałania w rozbudowanym systemie multiplayer. Fabuła dzieła nie jest zbyt skomplikowana i, w niewielkim skrócie, dotyczy miasta opanowanego przez zastępy zombie. Zadaniem graczy jest eliminacja krwiożerczych przeciwników.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę Left 4 Dead.


Zobacz również