Legacy of Kain Remaster. Marzenie wielu graczy może się spełnić

W sieci krążą informacje które sugerują, że Crystal Dynamics pracuje nad odświeżeniem serii Legacy of Kain.

fot. Crystal Dynamics

Crystal Dynamics pracuje aktualnie nad nową zawartością do Marvel's Avengers, jednak wygląda na to, że nie jest to ich jedyny projekt. Znany lekaer, Shpeshal_Nick, powiedział ostatnio, że firma sięgnęła po swoje stare IP i pracuje nad odświeżeniem marki Legacy of Kain.

Gra ma zostać oficjalnie zapowiedziana do końca roku. Byłaby to świetna informacja dla wszystkich starszych graczy, ponieważ mogliby odświeżyć sobie przygody Kaina oraz Raziela. Taki ruch ze strony Crystal Dynamics, byłby także świetną okazją, żeby przedstawić grę młodszemu pokoleniu, szczególnie, że mamy tutaj do czynienia z jedną z najbardziej cenionych produkcji z ery pierwszego PlayStation.

Zobacz również:

  • Tomb Raider - powstaje nowa odsłona serii, kiedy premiera?

Wcześniejsze próby wskrzeszenia uniwersum nie były zbyt udane, a takie tytuły jak Dead Sun czy Nosgoth zostały skasowane. Crystal Dynamics jakiś czas temu nie był w żaden sposób zainteresowany, aby zająć się odświeżeniem Legacy of Kain. Najwidoczniej teraz coś się zmieniło, więc z niecierpliwością czekamy na nowe informacje na temat projektu.

Zobacz także: CoD Warzone - twórcy poprawiają wygląd gry na PS5 i Xbox Series X