Legenda Vox Machiny sezon 2. – kiedy nowe odcinki serialu? Harmonogram premier na Amazon Prime Video

Walki na miecze? Smoki? Zwariowany humor? Dzikie piosenki? Tak, oto Legenda Vox Machiny! Animowany serial fantasy powraca, a oto harmonogram premier poszczególnych odcinków.

fot. Amazon Prime Video

Legenda Vox Machiny 2 – smoki atakują!

Jeśli jesteście zagorzałymi fanami Legendy Vox Machiny (są w ogóle inni?) z pewnością ucieszy Was wiadomość, że w nowym sezonie bohaterowie powrócą w jeszcze bardziej niegrzecznym wydaniu. Według zapowiedzi twórców, nowe odcinki mają zawierać jeszcze więcej brutalnych bijatyk, brudnych dowcipów i szalonych piosenek. Nie zabraknie oczywiście mroku, którego pod dostatkiem dostarczą atakujące Exandrię smoki, a także dramatów bohaterów – w tym sezonie misje zdecydowanie nie będą usłane różami.

Nowe odcinki na Amazon Prime Video trafią już za chwilę, a Wy przekonajcie się, kiedy wypatrywać już premier.

Zobacz również:

Legenda Vox Machiny sezon 2. – kiedy nowe odcinki serialu? Harmonogram premier na Amazon Prime Video

fot. Amazon Prime Video

Harmonogram premier odcinków

Premiery kolejnych odcinków Legendy Vox Machiny będą odbywać się w nieco nietypowy sposób. Poczynając od 20 stycznia 2023 roku, co tydzień ukażą się bowiem aż trzy odcinki serialu.

Legenda Vox Machiny – odcinki 1, 2 i 3 już na Prime Video! (20.01.2023)

Odc. 1. Powstanie Konklawe Chroma

Exandrię atakują 4 gigantyczne smoki należące do starodawnego Konklawe Chroma. Mimo wysiłków Vox Machiny, smoki niszczą miasto. Najemnicy zostają zmuszeni do ucieczki.

Odc. 2. Próby Vasselheim

Vox Machina dociera do krainy o nazwie Vasselheim i zawiązują sojusz z najemnikami z Gildii Pogromców. Bohaterowie napotykają też na starożytną istotę, która może mieć wiedzę o skutecznych metodach walki z Konklawe Chroma.

Odc. 3. Zatopiony grobowiec

Poszukując Artefaktów Dywergencji Vox Machina wyrusza do starego grobowca, w którym ma znajdować się magiczny oręż. Niestety, w czasie wyprawy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Legenda Vox Machiny – odcinki 4, 5 i 6 już na Prime Video! (27.01.2023)

Odc. 4. Ci,którzy odchodzą

Vax decyduje się na zawararcie paktu z Matroną Króków. Ma on przywrócić życie Vex.

Odc. 5. Próba ognia

Podczas poszukiwań kolejnego Artefaktu Dywergencji Vox Machina trafia do Pyrah, ojczyzny Ashari Ognia. Drużyna pomaga mieszkańcom małej wioski rozprawić się ze złoczyńcami. Starając się zamknąć portal do innego świta, Keyleth traci resztki mocy.

Odc. 6. Do Szronowej Szczeliny-

W miejscu, w którym został ukryty kolejny artefakt, drużyna musi zwalczyć potężnego Kamalijorima – partnera Osysy. Nawet jeśli Vox Machina wyjdzie zwycięsko z tej alki, przed jej członkami wciąż wiele wyzwań.

Legenda Vox Machiny – odcinki 7, 8 i 9 już na Prime Video! (03.02.2023)

Odc. 7. Kraina Baśni

Keyleth, Vax, Vex i Percy trafiają do tajemniczej baśniowej krainy i próbują odnaleźć kolejny Artefakt Dywergencji – łuk o nazwie Fenthras. W tym samym czasie Scanlan, Pike i Grog lądują na nieznanym pustkowiu. Ciężko ranna kapłanka potrzebuje pilnej pomocy.

Odc. 8. Odbicie w drzewie

Satyr Garmelie zabiera bohaterów do miasta elfów – Syngornu, gdzie wychowali się Vax i Vex. Półelfy spotykają swoją przyrodnią siostrę oraz ojca. Sylgorn nie żywi jednak podziwu dla dokonań swoich dzieci i Vox Machiny.

Odc. 9. Próba stada

Grog musi zmierzyć się ze wspomnieniami z przeszłości. W teraźniejszości wraz z Pike i Scanlanem dociera do Westruun. Barbarzyńca opowiada przyjaciółce swoją historię.

Legenda Vox Machiny – odcinki 10, 11 i 12 już na Prime Video! (10.02.2023)

Odc. 10 Śmiertelna klatka

Mimo osłabienia przez klątwę, Grog staje do walki z Kevdakiem. Pojedynek barbarzyńców jest zacięty, jednak wycieńczony Grog nie ma szans z potężnym przeciwnikiem wyposażonym w Tytanowe Knykcie. Z odsieczą przybywają jednak przyjaciele.

Odc. 11 Brzuch bestii

Scanlan rozwiązuje zagadkę dotyczącą swojej przeszłości. Vax postanawia skonfrontować się z Matroną Kruków i dowiedzieć się, na czym dokładnie polega zawarty z nią pakt. Vox Machina i Stado Groga łączą siły, by zmierzyć się ze smokiem Umbrasylem.

Odc. 12 Utracona nadzieja

Vox Machina staje do walki z Umbrasylem, a smok znika w swoim leżu we wnętrzu góry. Bohaterowie podążają za nim i walczą o życie w wypełnionych kwasem tunelach.

Zobacz także: Legenda Vox Machiny sezon 2 – kiedy premiera? Fabuła, zwiastun i obsada serialu Amazon Prime Video