Legendarne auta w zasięgu Twojej klawiatury!

Twórcy "GT Legends" - nowej gry wyścigowej, oferującej możliwość ścigania się legendarnymi samochodami lat 60 i 70 - udostepnili grywalną wersję demonstracyjną swojej najnowszej produkcji. Plik umieściliśmy już na naszym serwerze FTP - nie zwlekajcie - czekają na was, takie auta, jak Jaguar XKE czy Lotus Elan. Czas urchomić silniki!

GT Legends

GT Legends

"GT Legends" to symulacja rajdów samochodowych, w której ścigać będziemy się kierując legendarnymi autami rajdowymi z lat 60 i 70. Gracze będą mogli zasiąść za kierownicą tak znanych modeli, jak Porsche 906, Corvette Stingray, czy Ford Mustang. W sumie, w grze znajdzie się ponad 90 szczegółowo odwzorowanych modeli kultowych pojazdów, które poprowadzimy w najbardziej prestiżowych wyścigach tamtych lat. Ponieważ gra posiada oficjalną licencję FIA GTC '65, FIA TC '65, FIA GTC-TC '76 możemy być spokojni o wierne odwzorowanie w niej, zarówno samych pojazdów, jak i tras, na których będą rozgrywane wyścigi.

GT Legends

GT Legends

Udostępnione demo pozwala poprowadzić 3 z 90 dostępnych w pełnej wersji gry aut w wyścigu na słynnym torze w Dijon. Każdy wyścig wymaga przejechania dwóch okrążeń, w trakcie których współzawodniczymy z dziesięcioma komputerowymi przeciwnikami. Demo pozwala poprowadzić takie auta, jak Corvette, Jaguar XKE i Lotus Elan.

Zachodnia premiera gry planowana jest na październik 2005r. - sprawdź ją już teraz i przetestuj demo!

Plik do pobrania:

GT Legends Demo


Zobacz również