Legendarny magazyn Top Secret do zdobycia podczas Pixel Heaven 2017

Organizatorzy 5. edycji festiwalu Pixel Heaven oraz byli redaktorzy Top Secret przygotowują jednorazową edycję tego legendarnego magazynu przeznaczonego dla wielbicieli gier wideo.


Pixel Heaven 2017

W dniach 25 – 27 maja będzie miała miejsce impreza PIXEL HEAVEN 2017, która chętnie odwiedzana jest zarówno przez graczy jak i twórców gier. W tym roku dla odwiedzających ją gości przygotowana zostanie niesamowita niespodzianka: wydany z okazji tego wydarzenia jednorazowo magazyn Top Secret.

Top Secret

Top Secret to obowiązkowa pozycja na półkach graczy z lat 90-tych (magazyn był wydawany w latach 1990–1996 przez Spółdzielnię Wydawniczą „Bajtek”; pomiędzy 2002-2003 rokiem doczekał się drugiej edycji od Axel Springer Polska). Nowa jednorazowa edycja tego kultowego magazynu zostanie przygotowana przez "starą" redakcję pod wodzą Marcina Borkowskiego i z pewnością będzie łakomym kąskiem dla dzisiejszego pokolenia 30-, 40-latków.

Top Secret - jak można będzie zdobyć magazyn?

Magazyn Top Secret będzie dystrybuowany wśród uczestników imprezy PIXEL HEAVEN 2017. Pojawi się też możliwość jego zdobycia wraz z wydaniami Komputer Świat oraz PIXEL.

Źródło: Conowego.pl