Legends of Aranna w Europie

Dwa tygodnie po amerykańskiej premierze Dungeon Siege: Legends of Aranna, dodatek trafił również na europejskie półki sklepowe.

Akcja Dungeon Siege: Legends of Aranna, dodatku do znakomitego RPGa, rozgrywa się na tajemniczej wyspie Utrae, w dziewięciu jej różnych lokacjach. Podczas odkrywania kolejnych kart bogatej i tajemniczej historii świata Aranny, gracz zmierzy się z zupełnie nowymi niebezpieczeństwami i potworami. Na jego drodze staną m.in. krwiożercze Clockwork Beasts i przerażające Doppelgangers. Na szczęście do dyspozycji graczy oddano również potężne rodzaje broni i czarów oraz postaci, które pomogą mu stawić czoło bestiom spotkanym podczas wędrówki.

Rozgrywkę zaczynamy mając do dyspozycji bohatera ze starego i wysłużonego rodu, do którego dołączy z czasem pół-gigant. Gracz będzie mógł również "wynająć" potężne bestie do obrony skarbu, który będzie gromadził w swojej kryjówce w trakcie gry. W trakcie rozgrywki bohater będzie mógł także nauczyć się i wykorzystać czary pozwalające czasowo przemienić się np. w wilka, trola czy potwora z lawy.

Dodatek jest już dostępny w Europie i zapewne ucieszy was fakt, że jest sprzedawany razem z podstawową wersją gry.


Zobacz również