Legendy Mocy i Magii

Prosto z 3DO nadchodzi kolejna część serii Might and Magic.

Chyba żadna z firm, zajmujących się elektroniczną rozrywką ,nie potrafi tak eksploatować jednego pomysłu, jak 3DO. Dziś zapowiedziany został kolejny produkt z tej serii: Legends of Might and Magic. Po raz kolejny mamy do czynienia z grą fabularną, osadzoną w realiach świata "mocy i magii". Tym razem jednak autorzy postawili na popularny multiplayer, rezygnując z opcji gry dla pojedynczego gracza. Jest to pierwszy tego typu przypadek w historii sagi.

Na podstawie wielu współczynników kreujemy od podstaw postać, która będzie naszym wirtualnym odzwierciedleniem. Gdy ten żmudny proces dobiegnie końca, możemy wybrać jeden z dostępnych rodzajów rozgrywki - deathmatch lub cooperative. W pierwszym może uczestniczyć maksymalnie 16 graczy, natomiast w drugim ich liczba jest ograniczona do 6. Gra będzie się charakteryzować znakomitą grafiką generowaną przez wydajny, trójwymiarowy engine LithTech 2.0 oraz dopracowanymi efektami dźwiękowymi. Atutem ma być też losowy generator poziomów i przygód.

Oficjalne źródła podają, że PC-owa wersja Legends of Might and Magic zostanie zaprezentowana podczas majowych targów E3. Nie jest jednak znana data oficjalnej rynkowej premiery tego tytułu.


Zobacz również