Lenovo Moto G4 i G4 Plus: data premiery, specyfikacja, ceny

Moto G4 i G4 Plus to oczekiwane przez wielu konsumentów dysponujących mniej zasobnym portfelem smartfony. Dzisiaj poznaliśmy sporo nieoficjalnych informacji na ich temat.

Moto G trzeciej generacji to popularny smartfon, który przekonał do siebie wielu konsumentów bardzo dobrym stosunkiem możliwości do ceny, jak również niemalże czystym Androidem, który w odróżnieniu od konkurencji został już kilka miesięcy temu zaktualizowany do Androida 6.0.

Z pewnością wiele osób czeka więc z niecierpliwością na jego następcę, na temat którego właśnie pojawiło się wiele interesujących nieoficjalnych informacji (ich autorem jest Roland Quandt z Winfuture). Wynika z nich, że Moto G4 zaoferuje:

- ekran o przekątnej 5,5 cala

- aparat 13 MP

- 16 GB wewnętrznej pamięci (można ją rozbudować za pomocą karty microSD)

Urządzenie dostępne ma być w dwóch kolorach (czarnym i białym) i trafić do sprzedaży w maju w cenie 240 euro.

Zobacz również:

  • Android 12/Android 12L. Sprawdź, czy twoje urządzenie otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 25.01.2022]
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [25.01.2022]

Moto G4 Plus

Quandt twierdzi ponadto, że modelowi Moto G4 będzie towarzyszył model G4 Plus, który oferować ma 16 megapikselowy aparat i kosztować 280 euro. Taką różnicę w cenie z pewnością nie może tłumaczyć jedynie zastosowanie aparatu i większej rozdzielczości więc bardzo prawdopodobne stają się wcześniejsze informacje przekazane przez Evana Blassa, który twierdzi, że "Plus" będzie także oferował skaner linii papilarnych. Miałby się on znaleźć w przysicku Home zlokalizowanym pod ekranem, co potwierdzać ma poniższe zdjęcie:

Lenovo Moto G4 i G4 Plus: data premiery, specyfikacja, ceny

Moto G4 Plus