Lenovo stworzyło charytatywny kalendarz

Lenovo i Fundacja SYNAPSIS zapraszają do akcji charytatywnej, z której zysk przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom chorym na autyzm. Przedmiotem akcji jest KALENDARZ 2011 - w jego produkcji udział wzięło 12 znanych osób.

Motto akcji brzmi: Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia! Na kartach kalendarza zobaczyć można, co w wolnych chwilach robią gwiazdy ekranu.

Wśród zaproszonych gości są aktorzy, sportowcy i ludzie mediów: Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman.

Mecenasem kalendarza jest Lenovo, światowy producent komputerów przenośnych i stacjonarnych. Całkowity zysk akcji zostanie przeznaczony Fundacji SYNAPSIS, która od 20 lat realizuje misję pomocy dzieciom i osobom dorosłym dotkniętym autyzmem.

Jak mogę pomóc?

Kupując KALENDARZ 2011 na Allegro lub w platformie handlowej Groupon, przekazujemy 50 złotych na pomoc dzieciom dotkniętym autyzmem. Wiceprezes fundacji Joanna Grochowska mówi, że całościowa i intensywna terapia może prowadzić do poprawy funkcjonowania dziecka z autyzmem w stopniu zbliżonym lub równoznacznym z wyleczeniem.

Oczywiście, terapia kosztuje, ale dzięki wspólnej akcji, możemy zapewnić dzieciom lepszą przyszłość. Patronat medialny nad projektem objęły: RMF FM, Rzeczpospolita, Men’s Health, idg.pl, PC World, MMmojemiasto.pl. Produkcję i promocję kalendarza powierzono agencji Studio 111.