Lepszy Ethernet dla Maków

Firma Asante Technologies wzbogaciła swój adapter AsantFast 10/100 PCI Ethernet o nowe funkcje działające w systemach Mac OS 8 i Mac OS 9.

Popularny adapter AsantFast 10/100 PCI Ethernet firmy Asante Technologies został zaopatrzony w zaawansowane funkcje aplikacji Open Transport MTU (Maximum Transmission Unit), które automatycznie konfigurują adapter do optymalnej pracy w Sieci.

Stosowana w komputerach Macintosh aplikacja Open Transport nie jest domyślnie zoptymalizowana do pracy z powolnymi modemami analogowymi, szeropasmowymi internetowymi routerami czy połączeniami Fast Ethernet. Aby uzyskać jak największą wydajność z dostępnego połączenia użytkownicy Macintoshy muszą ręcznie modyfikować ustawienia MTU. Nowy tuner MTU zaistalowany w kartach AsantFast 10/100 PCI Ethernet pozwala pominąć ten etap ustawiania dostępu do Sieci i automatycznie wybiera najbardziej efektywną konfigurację.

Oferowany pakiet zawierać też będzie CD-ROM ze sterownikami do urządzenia (10/100 Driver Library), który pozwala na szybką i bezproblemową instalację sprzętu. AsantFast 10/100 PCI Ethernet Card trafi do sklepów w październiku bieżącego roku w cenie 39 USD.

www.asante.com


Zobacz również