Lepszy rendring w REALbasic 3.2

REAL Software rozpoczęła dystrybucję REALbasic 3.2, drugiej darmowej aktualizacji narzędzia do tworzenia własnych aplikacji dla systemów Mac, Mac OS X i Windows.

Darmowa aktualizacja REALbasic 3.2, narzędzia do tworzenia aplikacji dla systemów Mac i Windows, w porównaniu z REALbasic 3, oferuje przede wszystkim lepszy 'rendering' czcionek. Teksty rysowane są gładko i w antyaliasie także w Mac OS X [dzięki mechanizmowi CoreGraphics], z wyjątkiem pojedynczych linii w 'EditFileds' i kilku okien menu w IDE. Oprócz tego optymalizacji uległy funkcje graficzne DrawPicture, które działają teraz szybciej i wydajniej dzięki wyeliminowaniu niepotrzebnego 'kaszowania' danych podczas rysowania obiektów metodą NewPicture.

Program REALbasic w wersji Standard Edition kosztuje 149,95 USD, a w wydaniu Professional 349,95 USD. REAL Software oferuje także rabaty i upusty w przypadku zamówień dla celów edukacyjnych oraz opcje 'license-only'. Oprócz US English, REALbasic 3.2 dostępny jest w wersji holenderskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, portugalskiej, rosyjskiej, japońskiej i szwedzkiej.

www.realsoftware.com


Zobacz również