Lewy sierpowy

Firma Climax zaprasza na bokserski ring.

Wywodząca się z Wysp Brytyjskich firma Climax rozpoczęła prace, nad stworzeniem gry - Title Defence. Tytuł ten jest symulacją walk bokserskich rozgrywaną w środowisku trójwymiarowym.

Gracz otrzyma do wyboru aż trzy tryby rozgrywki: pojedynek się z żywym, bądź sterowanym przez komputer przeciwnikiem, trening (w jego skład wchodzi m.in. walka z cieniem) oraz turniej. Ten ostatni umożliwi udział w organizowanych w Las Vegas zawodach o pas mistrzowski. Twórcy zapowiadają, że ich gra będzie charakteryzować się, przede wszystkim, szczegółową grafiką i realistyczną animacją postaci bokserów oraz zaawansowanymi procedurami sztucznej inteligencji przeciwników, z których każdy używać ma własnego stylu walki. Dopracowane ma zostać również zachowanie sędziego, dzięki czemu wychwyci on nawet najdrobniejsze przewinienie. Całości dopełni kapitalny komentarz wzorowany na najlepszych transmisjach telewizyjnych.

Rynkowa premiera Title Defence wstępnie ustalona została na początek przyszłego roku. Gra ukaże się w wersjach na komputer PC oraz konsole PlayStation 2, X-Box, Dolphin i Dreamcast.


Zobacz również