Lewy sierpowy

Największe sławy światowego boksu w grze HBO Boxing.

Boks to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu - przyciąga nie tylko rzesze żądnych emocji kibiców, ale także wielu prominentnych sponsorów. Nic więc dziwnego, że korporacja Acclaim Entertaiment zdecydowała się na stworzenie gry o nazwie HBO Boxing.

Dzięki umowie podpisanej przez Acclaim z siecią telewizyjną HBO otrzymamy profesjonalnie wykonaną symulację walk na pięści. Autorzy gry pozwolą nam wypróbować w akcji ponad trzydziestu zawodowych bokserów, z których przeważająca większość to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Zastosowanie systemu Motion Capture sprawi, że wygląd i sposób poruszania się wszystkich zawodników będzie bardzo zbliżony do rzeczywistości. Wrażenie realności pogłębi komentarz, za który odpowiadają znani amerykańscy prezenterzy - Larry Merchant, Harold Lederman i Jim Lampley. Dopełnieniem całości będzie odpowiednio nastrajająca do walki muzyka.

Producent planuje zaprezentować HBO Boxing na, zbliżających się wielkimi krokami, targach E3. Przedtem ujawniona zostanie lista wszystkich bokserów występujących w grze oraz kilka dodatkowych szczegółów technicznych.


Zobacz również