Lexmark P315 - "przenośne studio fotograficzne"

Firma Lexmark wprowadza do sprzedaży w Polsce najnowszy model atramentowej drukarki fotograficznej. P315 nie wymaga podłączenia do komputera i umożliwia drukowanie obrazów bezpośrednio z aparatu fotograficznego lub kart pamięci.

Urządzenie dysponuje 2,5-calowym kolorowym wyświetlaczem LCD, dzięki czemu podgląd i edycja obrazu możliwe są jeszcze przed wydrukiem. Na ekranie wyświetlany jest również czas, jaki pozostał do zakończenia drukowania.

Drukarka fotograficzna Lexmark P315

Drukarka fotograficzna Lexmark P315

Drukarka jest także kompatybilna z aparatami cyfrowymi z funkcją PictBridge - wystarczy podłączyć ją za pomocą kabla USB do takiego aparatu, aby przeglądać i edytować zapisane na nim fotografie. Warto również wspomnieć o funkcji Exif Print - automatycznym rozpoznawaniu ustawień i cech aparatu fotograficznego.

Urządzenie posiada wbudowane czytniki kart pamięci Compact Flash Typ I i II, Microdrive, MultimediaCard, Secure Digital, Memory Stick (MS, Pro, Duo), Smart Media oraz xD.

Producent przekonuje, że model P315 zaprojektowano tak, aby maksymalnie uprościć proces drukowania wysokiej jakości zdjęć w formacie A6. Wymiary urządzenia wynoszą 27,4x21,1x14,2 cm, co czyni je użytecznym zwłaszcza dla mobilnych użytkowników.

Cena drukarki to w przybliżeniu 489 zł. Więcej informacji na stronie producenta.


Zobacz również