LibreOffice 3.4.2 gotowy do zastosowań biznesowych

The Document Foundation wydało finalną wersję pakietu biurowego LibreOffice 3.4.2. Oferuje on nie tylko liczne usprawnienia ale także jest pierwszą wersją tego oprogramowania, która przez twórców została określona jako w pełni przygotowana do zastosowań biznesowych.

Italo Vingnoli z The Document Foundation napisał, że LibreOffice 3.4.2 naprawia większość najważniejszych błędów zidentyfikowanych przez użytkowników w poprzedniej wersji i może być zastosowany do wypełniania potrzeb większości przedsiębiorstw.

Poprzednie wersje 3.4.0 i 3.4.1 darmowego pakietu były skierowane głównie do wczesnych nabywców oraz doświadczonych użytkowników. Nie były one rekomendowane dla zastosowania w przedsiębiorstwach. Wersję 3.4.2. dla systemów Windows, Linux i Mac można pobrać ze strony LibreOffice lub z naszego działu download.

Zobacz również:

  • Microsoft 365 nie działa? To może być DDoS

W nowej wersji naprawiono ponad 50 problemów, które wykryto w poprzednich. Oprócz tego dysponuje ona wszystkimi nowymi funkcjami i poprawkami, które zostały wprowadzone wraz z wersją 3.4.0. Już w sierpniu pojawi się kolejna aktualizacja 3.4.3, która wprowadzi poprawki stabilności i bezpieczeństwa.

Wraz z wprowadzeniem nowej usprawnionej wersji, The Document Foundation zachęca duże firmy do skorzystania ze swojego pakietu biurowego. Oferuje też wsparcie w zakresie ustalenia potrzeb przedsiębiorstwa i pomocy w migracji do LibreOffice oraz zapewnia specjalne poprawki wszystkich problemów, które mogą się pojawić.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: