Lidl: oczyszczacz powietrza w promocji na Black Week!

Z okazji promocji Black Week oczyszczacz powietrza marki Silvercrest w superpromocji – aż o 150 zł taniej.

Lidl: oczyszczacz powietrza w promocji na Black Week!

Jakość powietrza w okresie zimowym jest coraz gorsza nie tylko w dużych miastach, ale i tych mniejszych. Aby uchronić się przed smogiem, zanieczyszczonymi pyłami i oparami, warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza. Okazją do tego będzie urządzenie marki Silvercrest, dostępne już od soboty, 27 listopada w Lidlu z okazji oferty promocyjnej na Black Week.

Oczyszczacz powietrza oferowany przez Lidl skutecznie usuwa cząsteczki zanieczyszczeń w powietrzu, posiada system 3-krotnej filtracji: filtr wstępny, filtr EPA E11 oraz z filtr z węglem aktywnym, a skuteczność oczyszczania wynosi 130 m3 na godzinę. Oczyszczacz ma również timer z automatycznym wyłączeniem, wskaźnik wymiany filtra, a także różne stopnie wentylacji. Co więcej, dzięki czujnikowi jakości powietrza ze wskaźnikiem LED pokazuje, jaką jakość powietrza mamy aktualnie w mieszkaniu. Gdy wskaźnik świeci się na czerwono – wiemy, że stan powietrza jest zły i wymaga oczyszczenia. Dodatkową zaletą jest generator jonów, które skutecznie wiążą kurz. Dzięki nim oczyszczacz powietrza usuwa także wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Ze względu na tę funkcję urządzenie sprawdzi się w domu alergików oraz osób o obniżonej odporności.

Zobacz również:

Oferta dostępna będzie stacjonarnie we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska od soboty, 27 listopada do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: NASA wystrzeli sondę, która zderzy się z asteroidą

Źródło: materiały prasowe