Lidl rzucił markowy ekspres do kawy za grosze. Będzie w sklepach tylko przez kilka dni! [23.03.2023]

Nowa oferta w Lidlu ruszyła. Możesz mieć markowy ciśnieniowy ekspres do kawy za naprawdę niską cenę. Czy jednak wart jest zakupu? Dostępny już tylko do soboty!

Fot. PCWorld

Od dziś w sklepach Lidl będzie obowiązywać ciekawa oferta. Na półkach tego popularnego dyskontu staną tanie ekspresy do kawy. W tej kwocie trudno znaleźć sensowny sprzęt do parzenia małej czarnej, szczególnie jeśli zależy nam na ekspresie ciśnieniowym. Oferta Lidla może więc okazać się naprawdę konkurencyjna i godna rozważenia.

Oferta będzie obowiązywać wyłącznie do soboty, 25 marca 2023 r. Ekspres jest dostępny w sklepach stacjonarnych od minionego poniedziałku.

Zobacz również:

Automatyczny ekspres do kawy Philips Series 800

Czy warto kupić ekspres, który pojawił się na półkach Lidla? Ten model to automatyczny ekspres ciśnieniowy. Urządzenie wyposażono w trwały, ceramiczny młynek o 12-stopniowej regulacji. Dzięki temu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób tak, by jak najlepiej dostosować grubość mielenia do preferencji smakowych oraz użytej kawy. Dodatkowo, dzięki funkcji Moja Kawa, użytkownik może dostosować intensywność i rodzaj kawy do własnych upodobań. Co ważne, ekspres ma wyjmowany blok zaparzający, dzięki czemu można go szybko umyć pod bieżącą wodą, by utrzymać go w higienicznej czystości. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,8 litra. Urządzenie charakteryzuje się ciśnieniem pompy na poziomie aż 15 barów. W zestawie znalazła się tubka smaru, łyżka do mierzenia, a także pasek testowy twardości wody. Ekspres obsługuje filtry AquaClean.

Urządzenie jest dostępne za 1199 zł. Kliknij po więcej informacji.

Polecamy: Grzejnik znanej marki pojawił się w Lidlu. Tani, a dobry?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: