Liga Mistrzów - gdzie obejrzeć finał online

Finał Ligi Mistrzów to jedno z najistotniejszych wydarzeń sportowych. Transmisję z tego wydarzenia można oglądać w linearnej telewizji, ale spotkanie można też obejrzeć online w internecie. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć finałowy mecz, w którym weźmie udział FC Barcelona i Juventus Turyn.

Finał Ligi Mistrzów, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych dla fanów piłki nożnej odbędzie się już w sobotę 6 czerwca 2015 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i wezmą w nim udział drużyny FC Barcelona i Juventus. Mecz odbędzie się w Berlinie.

Fani piłki nożnej mogą oglądać ten mecz w Telewizji Polskiej na kanale TVP1. Przedtem wyemitowany zostanie o godzinie 18:25 program Droga do Berlina, który przypomni widzom wcześniejsze mecze obu drużyn w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Na kanale TVP1 studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 20:25. 20 minut później o 20:45 rozpocznie się właściwy mecz pomiędzy Barceloną i Juventusem, który rozegrany zostanie na berlińskiej murawie.

Finał Ligi Mistrzów 2015 online

Finał Ligi Mistrzów 2015 online

Innym kanałem, na którym można obejrzeć finał Ligi Mistrzów, jest Canal+ Sport, gdzie również przed meczem zostanie wyświetlony o 19 półtoragodzinny program dotyczący zawodów. O 20:30 rozpocznie się transmisja ze studia, a o 20:45 transmisja spotkania.

Transmisja z meczu odbędzie się nie tylko w linearnej telewizji, ale także w internecie. Transmisja będzie realizowana na platformie VOD sport.vod.pl. Osoby, które zdecydują się wykupić teraz możliwość obejrzenia meczu zapłacą za to 6 zł. W dniu wydarzenia cena wzrośnie do 9 zł.