Liga Mistrzów i Liga Europejska w telewizji N aż do 2015 roku - wielki sukces N-ki

Miłośnicy piłki nożnej w najlepszym europejskim wydaniu trzymajcie się mocno...Telewizja N właśnie zdobyła prawa do transmisji piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej aż na trzy lata (2012/2013, 2013/2014 oraz 2014/2015).

Liga Mistrzów

W sezonach 2012 - 2015 wszystkie mecze europejskich pucharów dostępne będą wyłącznie w telewizji N. Oczywiście Liga Mistrzów i Liga Europejska będą emitowane w kanale nSportHD. Wybrane mecze pokażą natomiast TVN i TVP.

Wielka ofensywa telewizji N

N-ka mocno zaatakowała polski rynek. Przecież dopiero co podpisała umowę z wytwórnią 20th Century Fox, dzięki czemu N wzbogaci swój kanał nFilm HD o mocne hollywoodzkie pozycje. Z kolei wcześniej kanały HD z telewizji N pojawiły się w ofercie TP. A do tego warto przypomnieć, że telewizja N ma wciąż najwięcej kanałów HD w swojej ofercie.

Powiększenie oferty filmowej o bibliotekę Foksa i zdobycie na wyłączność praw do transmisji obu europejskich pucharów w piłce nożnej to jeden z największych sukcesów N od chwili powstania tej telewizji.

Liga Mistrzów

Liga Mistrzów

Sukces N, porażka Cyfry+?

Sukces telewizji N, to jednocześnie porażka Cyfry+. Do tej pory to jej flagowy Canal+ kojarzony był z bogatą ofertą filmową i i mocną ofertą piłkarską. Cyfra+ może więc najwięcej stracić na umocnieniu się telewizji N. Zwłaszcza, że platform cyfrowych w Polsce ma być mniej. Dobra oferta dla męskiej widowni - tego trochę brakowało w N. Ale teraz to już przeszłość.

Źródło: Media2