Limitowana odznaka w Apple Watch! Kiedy i jak ją zdobyć?

Apple zaplanowało kolejne wyzwanie dla posiadaczy zegarków Apple Watch. Wygraną jest limitowana nagroda za aktywność. Co i kiedy trzeba zrobić, aby ją otrzymać?

Apple zaplanowało kolejne wyzwanie. Za wykonanie zadania otrzymamy limitowaną odznakę aktywności.

Odznaka na Dzień Weterana 2021
Źródło: macrumors.com

Odznaka na Dzień Weterana 2021

Źródło: macrumors.com

Najbliższą okazją do zdobycia unikalnej odznaki jest 11 listopada 2021 roku. W Polsce obchodzone jest wtedy Narodowe Święto Niepodległości, a w Stanach Zjednoczonych Dzień Weterana. To właśnie z jego okazji Apple przygotowało specjalną odznakę, którą zdobędziemy tylko 11 listopada 2021 roku.

Zobacz również:

  • Zobacz najlepsze promocje na iPhone'y! [16.01.2022]
  • Apple Watch Series 8 - data premiery, cena, ciekawostki, przecieki [11.01.2022]
  • Android w końcu zadba o Twoje zdrowie! Oto nowe Google Fit

W tym roku zdobycie limitowanej odznaki aktywności jest wyjątkowo proste. Wystarczy udać się na 11-minutowy trening dowolnego typu. Może to być zatem przejażdżka rowerem, bieganie lub zwykły spacer. Trening należy zarejestrować w aplikacji Trening na zegarku Apple Watch lub innym programie przekazującym dane o aktywności do Apple Health np. Nike Run Club.

Apple od wielu lat angażuje się w obchodzenie Dnia Weterana. Już 11 listopada 2021 roku możemy spodziewać się dodatkowych wyzwań, które zostaną umieszczone w App Store, Apple TV i innych usługach firmy Apple.