Limitowane GTA IV w drodze

Jest już tradycją, że wszystkie "wielkie hity" ukazują się na rynku w dwóch edycjach. Pierwsza przeznaczona jest dla zwykłych użytkowników, którym zależy przede wszystkim na płytce z grą. Druga, kolekcjonerska, przeznaczona jest dla prawdziwych fanatyków. Tych zaś w przypadku serii GTA na pewno nie brakuje.

Ciekawe zjawisko Edycji Kolekcjonerskich nie może ominąć również Grand Theft Auto IV.

Przedstawiciele Rockstar Games poinformowali, że oprócz zwykłej wersji tytułu, pojawi się również edycja "wypasiona", oczywiście o wiele droższa...

Wiemy już na pewno, że GTA IV będzie miało swoją limitowaną edycję kolekcjonerską. W pakiecie z grą znajdzie się m.in. dodatkowa płyta CD z muzyką, specjalny album z unikatowymi grafikami, breloczek do kluczy oraz torba z logiem Rockstar Games. Całość zapakowana zostanie w metalową skrzynkę.

Pakiet trafi do amerykańskich sklepów 16 października bieżącego roku. Do Europy przypłynie równo trzy dni później. Zestaw na Xboksa 360 i PLAYSTATION 3 kosztować będzie 89.99 dolarów, czyli o 30 dolców więcej niż edycja podstawowa. Drogo... No ale czego nie zrobi się z miłości?