Limitowane tarcze Apple Watch dostępne. Jak je zdobyć?

Apple świętuje 15-lecie inicjatywy PRODUCT(RED). Z tej okazji za darmo pobierzemy sześć limitowanych tarczy na zegarki Apple Watch.

Apple od lat zaangażowane jest w inicjatywę PROUDCT(RED). Firma produkuje specjalne wersje swoich produktów i akcesoriów, a procent z dochodów z ich sprzedaży przekazywany jest na rzecz Globalnego Fundusz Walki z AIDS. Do końca przyszłego roku zebrane środki finansowe zostaną wykorzystane do walki z pandemią koronawirusa.

Produkty Apple z serii PRODUCT(RED)
Źródło: apple.com

Produkty Apple z serii PRODUCT(RED)

Źródło: apple.com

Apple w tym roku świętuje 15-lecie przyłączenia się do inicjatywy PRODUCT(RED). Aby uczcić swoje zaangażowanie na rzecz walki z AIDS i COVID-19 producent zaoferował sześć limitowanych tarczy dla zegarków Apple Watch. Motywem przewodnim jest oczywiście kolor czerwony, a wzory samych tarcz znamy już z zegarków Apple Watch od dłuższego czasu.

Zobacz również:

  • Zastanawiasz się, który iPhone 14 kupić? Przedstawiamy poradnik zakupowy na 2023 rok
Limitowane tarcze PRODUCT(RED) dla zegarków Apple Watch
Źródło: apple.com

Limitowane tarcze PRODUCT(RED) dla zegarków Apple Watch

Źródło: apple.com

Każdy posiadacz zegarka Apple Watch Series 3 lub nowszego może za darmo dodać do swojej kolacji sześć limitowanych tarcz zegarków. Aby to zrobić potrzebny jest Apple Watch pracujący pod kontrolą watchOS 7.4 lub nowszego oraz iPhone z iOS 14.5 lub nowszym.

Zegarki Apple Watch Series 3 kompatybilne są z dwiema tarczami - Numerals Mono oraz Color. Posiadacze Apple Watch Series 4 oraz nowszych pobiorą dodatkowo tarcze Stripes, Typograph, World Time oraz Gradient.

Aby pobrać limitowane tarcze wystarczy przejść na witrynę www.apple.com/product-red/ bezpośrednio na smartfonie iPhone. W sekcji Apple Watch Face pojawi się możliwość instalacji sześciu tarczy na zegarku Apple Watch. Po kliknięciu w link zostaniemy przekierowani do aplikacji Watch, a tarcza zostanie zainstalowana automatycznie. Proces trzeba powtórzyć ręcznie dla każdego wzoru.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: