Lineage II - strona zapowiadająca Chronicle 5

Kolejny bezpłatny dodatek do gry Lineage II nadchodzi. Przypominają o tym autorzy - prezentują w sieci stronę, która jest mu w całości poświęcona.

Lineage II - strona zapowiadająca Chronicle 5
Chronicle 5: Oath of Blood ma zrewolucjonizować rozgrywkę w Lineage II: The Chaotic Chronicle. Zmiany nastąpią między innymi w systemie walki PvP i postaciach. Ponadto, pojawi się wiele nowych lokacji.

Zmian doczekają się postacie na 55 (i wyżej) poziomie doświadczenia. Pojawią się nowe umiejętności, zmienione zostaną stare. Innowacyjne rozwiązania mają sprawić, że tryb PvP nabierze nowych barw - od teraz pokonanie drugiego gracza będzie naprawdę trudnym zadaniem.

Zmodyfikowany zostanie także system klanów. Od teraz działania podejmowane przez każdego z jego członków będą miały wpływ na siłę całego stowarzyszenia. Zwiększony zostanie limit osób, które mogą należeć do jednego teamu - wynosić będzie 140 graczy. Klan będzie mógł zdobyć ósmy poziom (zamiast piątego), otrzyma przy tym nowe zdolności i zadania.

Pojawią się nowe lokacje. Lochy wypełnione przerażającymi potworami, terytoria rządzone przez potężnych wrogów i ośnieżone równiny - oto wyzwania, które staną przed śmiałkami w Chronicle 5.

Więcej informacji na oficjalnej stronie dodatku.