Linkowanie strumieni by PlayStream

Firma PlayStream, specjalista od strumieniowych mediów, ogłosiła wydanie EasyLink, narzędzia do linkowania plików zapisanych w różnych strumieniowych formatach.

EasyLink wydane przez firmę PlayStream to oprogramowanie pozwalające użytkownikom wprowadzać na witryny WWW i do emaili odnośniki do strumieniowych mediów różnych formatów. Aplikacja została opracowana w celu wyeliminowania potrzeby tworzenia wspólnego standardu dla trzech głównych formatów strumieniowych przekazów medialnych: RealMedia, WindowsMedia i QuickTime.

'Klienci są teraz w stanie linkować pliki strumieniowe bez potrzeby poznawania złożonych metod wymaganych przez strumieniowe formaty', twierdzi Blake Lindsay, jeden z twórców technologii.'Z EasyLink wszystko co użytkownik musi wiedzieć to w jaki sposób wprowadzić prosty hiperlink do swojej witryny albo listu'.

Szef działu technologicznego PlayStream i główny twórca EasyLink, James Mutton dodaje:'Przeciętny użytkownik jest zainteresowany dotarciem do jak najszerszej publiczności, co oznacza wysyłanie strumieni w wielu formatach. Technologia EasyLink automatycznie przekłada proste odnośniki na specyficzne dla każdego formatu strumieniowe 'media links'. Cena aplikacji nie została jeszcze podana.

www.playstream.com


Zobacz również