Lionheart już wkrótce

Jak poinformował wydawca, faza testów rodzimej wersji gry zbliża się już ku końcowi i Lionheart w wersji polskiej już za kilka dni trafi do tłoczni.

Lionheart jest grą RPG stworzoną przez programistów ze studia Reflexive Entertainment, której akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości XVI-wiecznej Europy. W opowiedzianej w grze historii, 400 lat wcześniej Stary Kontynent padł ofiarą potężnego kataklizmu. W wyniku tego świat został opanowany przez magię i istoty nadprzyrodzone.

Warto zaznaczyć, że gra zostanie wydana Polsce w wersji dwujęzycznej. W praktyce będzie to polegało na tym, że przy uruchomieniu gry będzie istniała możliwość wyboru pomiędzy angielską, a polską kinową wersją językową.

Gra Lionheart zostanie wydana w cenie 99,90 zł już na początku października. W pudełku, oprócz 2 płyt CD z grą, znajdziemy także przydatną kartę pomocy podręcznej. Ponadto na płytach z grą znajdą się dodatkowe materiały (misje, potwory i broń), które na Zachodzie można kupić wyłącznie jako specjalny dodatek.