Listy od czytelników

Cześć! (CYBER) Mam problem :( I dlatego zasięgam pomocy jednego z czołowych czasopism w Polsce u Was . Mój problem polega na tym że mam brata w USA i chcę znaleźć jego E-MAIL-a w sieci. Ale nic z tego używam programu "emailferret". Nie dość, że program ten nic nie znajduje to jeszcze mam duże rachunki telefoniczne. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli moglibyście znaleźć jego e-maila lub dać mi jakieś wskazówki.

Cześć! (CYBER)

Mam problem :(

I dlatego zasięgam pomocy jednego z czołowych czasopism w Polsce u Was. Mój problem polega na tym że mam brata w USA i chcę znaleźć jego E-MAIL-a w sieci. Ale nic z tego używam programu "emailferret". Nie dość, że program ten nic nie znajduje to jeszcze mam duże rachunki telefoniczne.

Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli moglibyście znaleźć jego e-maila lub dać mi jakieś wskazówki.

Spróbuj sprawdzić serwisy służące do wyszukiwania adresów e-mail oferowane przez największe wyszukiwarki internetowe np. Excitehttp://www.excite.com/Reference/people.html, Yahoohttp://yahoo.four11.com.

Poza tym możesz posłużyć się wyspecjalizowanymi systemami umożliwiającymi wyszukiwanie adresów poczty elektronicznej, takimi jak: Bigfoothttp://www.bigfoot.com, Four11http://www.four11.com, czy WhoWherehttp://www.whowhere.com i People Finderhttp://www.peoplesite.com

redakcja

Piszę pracę magisterską na Politechnice Łódzkiej na wydziale Włókienniczym na temat możliwości wizualizacji tekstyliów. Znalazłem ostatnio na łamach Extra Cybera trochę informacji o pokazie mody, który został wykonany w 3D Studio MAX r2. Dlatego pomyślałem, że fajnie byłoby opisać to rozwiązanie, niestety to czym dysponuję jest, delikatnie mówiąc, skromne. I tu wielka prośba o informacje na ten temat i o namiary osób które to robiły.

Jeśli dysponujecie całym filmem wideo z pokazem to, jeśli to możliwe, chętnie bym to ściągnął.

Dziękuję i pozdrawiam.

Krzysztof Urbankiewicz

krzysiek@krokus.com.pl

Niestety dysponujemy tylko częścią materiałów przywiezionych z targów w formie drukowanej. Ponieważ sądzę, że trudno będzie skontaktować się z twórca koncepcji - kreatorem mody haute couture Thierry Muglerem, proponuję posłużyć się stroną WWW targów Imagina. Tam można odnaleźć informację prasową na temat Virtual Fashion Show Thierry Muglera. Jeśli chodzi o szczegóły warto zwrócić się do firmy Kinetix (producenta 3D Studio MAX), REM Infografica odpowiedzialnej za stworzenie specjalnego oprogramowania służącego do modelowania materiałów na komputerze a także producenta sprzętu Digital Equipment - prawdopodobnie uda się od nich uzyskać więcej informacji.

Oczywiście możemy przefaksować część informacji z katalogów Imaginy, ale chyba wygodniej będzie wykorzystać wersję elektroniczną umieszczoną na WWW niż papierową (zwłaszcza, iż pokrywają się one w 100%). Pokaz wideo mamy niestety w całości na kasecie wideo Hi8, a nie w formie cyfrowej.

Michał Kreczmar

Hey!

W Extra Cyberze 1/98 w artykule "Zostań muzykiem", opisujecie eJay'a produkcji PXD musicsoft twierdząc przy tym, iż znajduje się on na dołączonym do pisma CD-ROM-ie. Być może mam całkowite zaćmienie lecz go tam nie znalazłem. Jest on tam? Czy go nie ma?

Keszel Kalasz

jackal@btsnet.com.pl

Rzeczywiście nie umieściliśmy wersji demonstracyjnych tych pakietów na naszym dysku CD-ROM za co serdecznie przepraszamy. Ponieważ programy te zajmowały aż 270 MB, po prostu nie zmieściły się na płycie. Nasz CD-ROM jest wykonywany w innym terminie niż przygotowanie samego czasopisma nie udało nam się zatem zamieścić w druku informacji o tym, iż zrezygnowaliśmy z zamieszczania eJaya.

Redakcja

Chłopcze, jeszcze jeden kur... taki artykuł jak ten w Cyberze, to cię kur... znajdą w Wiśle. Głupi szczylu, naucz się kur... najpierw kultury, jak coś piszesz. Mamy już wszystkie twoje namiary i jak nie dostaniemy przeprosin, to się za ciebie synku weźmiemy.

Mafia Praska

WWW.WOLOMIN.HOME.ML.ORG

Słownictwo tak jakby właściwe, reakcja dramatycznie opóźniona. Trudno nam jednak uwierzyć w fakt, iż sama Mafia Praska zapragnęła odegrać się na dziennikarzu CYBERA. Anonimowość Sieci sprzyja przecież podszywaniu się wielu oszustów pod prawdziwą MAFIĘ PRASKĄ. Kogo tu przepraszać, za co, po co i w jaki sposób (kwiatki, bombonierki, a może flaszka)?