LittleBigPlanet, Assassin's Creed oraz Rock Band zmierzają na PSP

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło szereg nowych tytułów, które pojawią się w tym roku na konsolkę PSP (PlayStation Portable). Wśród najważniejszych produkcji warto wymienić znane m.in. LittleBigPlanet, MotorStorm Arctic Edge, Assassin's Creed, Rock Band Unplugged czy Hannah Montana.

Sony ogłosiło właśnie listę kilku nowych gier, które już wkrótce pojawią się na PlayStation Portable. Wśród nowych tytułów warto wymienić m.in. LittleBigPlanet, MotorStorm Arctic Edge, Assassin's Creed, Rock Band Unplugged i Hannah Montana.

LittleBigPlanet w wersji PSP zaoferuje fanom tytułu z PlayStation 3 zupełnie nowe wyzwania - dodatkowe poziomy oraz środowisko zabawy. Miłośnicy szaleńczej jazdy i doświadczeń niebezpiecznych warunków na drodze z przyjemnością zagrają w Motorstorm: Arctic Edge. Na miejsce brutalnych wyścigów off road wybrano tym razem jedno z najbardziej ekstremalnych i nieznanych miejsc na świecie - Arktykę. Buzz oraz Buzz!: Polskie Łamigłówki rozpoczyna poszukiwania najpotężniejszego mózgu, prezentując quiz, który zachęci fanów łamigłówek do chwycenia za buzzery.

Bardzo ciekawym tytułem może okazać się również Assassin's Creed na PSP, która zostanie wydana razem z nową wersją kolorystyczną konsolki.

"Oczekiwania dotyczące branży gier są bardzo wysokie, jesteśmy jednak pewni że ten rok będzie fascynujący dla wszystkich miłośników PSP! - powiedział Mark Hardy, Dyrektor Marketinu na Europę w SCEE. "Wiemy, że posiadacze i fani PSP maja nadzieję, że największe serie gier będą również dostępne dla nich. Jesteśmy pewni, że w tym roku spełnimy ich oczekiwania." - dodał.