Live! Cam Optia AF - nowość Creative'a z autofocusem

Oferta firmy Creative wzbogaciła się o nową kamerę internetową - model Live! Cam Optia AF. Urządzenie wyposażone zostało w system automatycznego ustawiania ostrości.

Live! Cam Optia AF

Live! Cam Optia AF

Creative Live! Cam Optia AF wyposażono w rzadko dostępny w tego typu urządzeniach obiektyw z systemem automatycznego ustawiania ostrości AF (Auto Focus). Nowość korzysta z 2-megapikselowej matrycy CMOS umożliwiającej przekazywanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli (wideo - 30 klatek na sekundę dla VGA).

Urządzenie dysponuje również dwoma mikrofonami i korzysta z technologii Live! Audio dzięki czemu nie musimy się obawiać o jakość przekazywanego dźwięku (eliminowane są hałasy pochodzące z otoczenia). Nad jakością przesyłanego obrazu czuwa technologia Live! View, natomiast o utrzymywanie twarzy rozmówcy w centrum kadru dba technologia Smart Face Tracking (kamera może obracać się w zakresie 270 stopni). Urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0 (USB Video Class - łatwa instalacja Plug-n-Play bez sterowników).

Niestety cena nowości nie została podana.

Więcej informacji.