Łódź: internautka dzięki forum zapobiegła samobójstwu 32-letniej kobiety

Internet to rozwiązanie, które z pewnością bardzo wpływa na nasze życie. Dobitnie przekonała się o tym pewna internautka, która dzięki niemu uratowała życie niedoszłej samobójczyni.

Gdyby nie przytomna reakcja internautki 32-letnia mieszkanka Łodzi popełniłaby samobójstwo

Gdyby nie przytomna reakcja internautki 32-letnia mieszkanka Łodzi popełniłaby samobójstwo

Polecamy:

Zobacz też:

Mieszkanka powiatu lipnowskiego zaglądając na jedną ze stron internetowych poświęconych zaburzeniom psychicznym zauważyła na forum bardzo niepokojący wpis. Jedna z jego użytkowniczek poinformowała bowiem, że chcąc odebrać sobie życie zażyła dużą ilość tabletek.

Zaniepokojona internautka postanowiła o całej sprawie natychmiast powiadomić Komendę Powiatową Policji w Lipnie podając adres IP forumowiczki oraz informując, że wcześniejsze jej wpisy sugerują, iż prawdopodobnie mieszka ona w Łodzi.

Funkcjonariusze rozpoczęli proces ustalania jej tożsamości docierając do jednego z łódzkich administratorów sieci informatycznej, który wskazał użytkownika dysponującego wspomnianym IP. Udając się pod ustalony adres potencjalnej samobójczyni znaleźli ją prawie nieprzytomną w sypialni. Z wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie zażyła dużą ilość tabletek antydepresyjnych.

Desperatką okazała się 32-letnia mieszkanka łódzkiej dzielnicy Widzew, którą pogotowie natychmiast przetransportowało do szpitala.